22
BEBKA MAYIS AYI YÖNETİM KURULU BURSA’DA TOPLANDI

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) Mayıs ayı Yönetim Kurulu toplantısı Bursa İli Merkez ilçesi Mudanya’da gerçekleştirildi. BEBKA’nın Mayıs ayı Yönetim Kurulu toplantısına Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BURKAY, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin ile BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim katıldılar.Gündemindeki konuları ele alan BEBKA Yönetim Kurulu, daha sonra katılımcılarla birlikte iftar yaptı.

 

[Devamını oku...]

22
KÜSİ toplantısı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinde gerçekleşti

Kamu Üniversite Sanayi İşbirliği (KÜSİ) Geliştirme ve Yönlendirme Kurulunun 2019 yılı ilk toplantısı Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesinde gerçekleşti.
Toplantıya Bilecik Valisi Bilal ŞENTÜRK, Bilecik Belediye Başkanı Semih ŞAHİN, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim TAŞ, KÜSİ İl Temsilcisi Prof. Dr. Harun MİNDİVAN, Bilecik TSO Başkanı Şükrü KESKİN, Kamu Kurumlarının yöneticileri ve Sanayi kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

 

[Devamını oku...]

20
19 Mayıs ATATÜRK' ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kutlu Olsun
17
Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantımızı Yaptık

Bilecik Belediye Başkanı Sn. Semih ŞAHİN ve Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Sn. Osman YILMAZ Odamızın Mayıs ayı olağan meclis toplantısına katıldı. Toplantıda, Kalkınma Ajansı, Avrupa Birliği ve çeşitli bakanlıklarca sağlanan teşvik ve hibelere ilimizden yapılacak başvuru sayısını ve bu kapsamda ilimizden çıkacak olan projelerin niteliğini artırmak amacı ile kurumların ortak çalışmalar gerçekleştirmesi kararlaştırıldı. 

[Devamını oku...]

17
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi 715 aileye gıda yardımı yapıldı

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından ihtiyaç sahibi 715 aileye gıda yardımı yapıldı.Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından geleneksel olarak her Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere Ramazan Erzak Paketi dağıtılmakta olup bu kapsamda bu yıl da 715 aileye gıda yardımları ulaştırıldı. Bilecik TSO meclis üyeleri, ilgili kamu kurumları ve sivil toplum kuruluşları kanalı ile dağıtılan yardımlar hakkında açıklama yapan Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN ‘’ Yardımlaşma ve dayanışma duygusunun her zamankinden fazla hissedildiği bu mübarek ayda ihtiyaç sahibi ailelerin yüzünü güldürmekten mutluluk duymaktayız. Yardımların ihtiyaç sahiplerine ulaşmasında bizlere destek olan Bilecik TSO meclis üyelerine,kamu kurumlarına ve sivil toplum kuruluşlarına şahsım ve Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası adına teşekkür ederim’’ dedi.  

[Devamını oku...]

17
Huzurevinde kalan yaşlılara, Sevgi Evlerinde kalan Çocuklara yönelik iftar programı düzenlendi

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Huzurevinde kalan yaşlılara, Sevgi Evlerinde kalan Çocuklara yönelik iftar programı düzenlendi.Programa Bilecik Vali Yard. Sn. Mehmet TAŞDÖĞEN, 2. Jandarma Tugay Komutanı Tuğgeneral Murat BULUT, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Uysal AĞAOĞLU, İl Genel Meclisi Başkanı Osman YILMAZ ve Bilecik TSO Meclis Üyeleri katıldı.  

[Devamını oku...]

17
Makine Mühendisliği Bölümü Bitirme Projeleri Sergisine katıldık

Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü ev sahipliğinde düzenlenen “Makine Mühendisliği Bölümü Bitirme Projeleri Sergisine” katıldı. TSO Başkanı Şükrü KESKİN’in Jüri üyesi olarak yer aldığı en iyi proje yarışmasında dereceye giren proje sahiplerine ödülleri, Jüri üyeleri tarafından takdim edildi. 

[Devamını oku...]

17
Tarım ve İnsan Konulu Fotoğraf Yarışması Ödül Töreni

Oda Başkanımız Şükrü KESKİN , Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından 10.’su düzenlenen “Tarım ve İnsan” konulu fotoğraf yarışmasında dereceye giren eserlerin “Bozüyük SARAR Alış-Veriş “ merkezinde sergilendiği açılış programına katıldı.

 

[Devamını oku...]

09
Bilecik TSO Bilecik Belediyesini Ziyaret Etti.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası İnşaat Meslek Komitesi, Bilecik Belediye Başkanı Sn. Semih ŞAHİN ve Belediye Başkan Yardımcıları Melek SUBAŞI ve Ahmet GÜRSES’i ziyaret etti.
Bilecik TSO Meclis Üyeleri Ercan ÖZTÜRK ve Bahattin ÜSTÜN, İnşaat Komitesi Başkan Yardımcısı Bahattin BARAN ve İnşaat Komitesi Üyesi Selçuk BEGEÇ’ten oluşan heyet , Belediye Başkanı ve Başkan Yardımcılarına yeni görevlerinin hayırlı olmasını diledi.
Görüşmelerde inşaat sektöründe faaliyet gösteren Bilecik TSO üyelerinin talep ve beklentileri istişare edildi. Sektörün gelişmesi anlamında yapılabilecek faaliyetler görüşüldü. Bilecik Belediye Başkanı Semih ŞAHİN ve Başkan Yardımcıları Ahmet GÜRSES ve Melek SUBAŞI ziyaretlerinden dolayı Bilecik TSO İnşaat Komitesine teşekkür ederek ziyaretlerden duydukları memnuniyeti iletti.

 

[Devamını oku...]

06
Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınavı düzenlendi.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasında, TOBB MEYBEM A.Ş. tarafından “Motorlu Kara Taşıtları Alım Satım Sorumlusu” mesleğinde, Mesleki Yeterlilik Belgesi” sınavı düzenlendi. Teorik ve pratik olmak üzere 2 aşamalı olarak düzenlenen sınavlara motorlu kara taşıtları ticareti ile uğraşan 25 kişi katıldı. 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 66İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.