20
Başsağlığı
 
20
32. Ahilik haftası kutlamaları devam ediyor

Bilecik Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü öncülüğünde , Bilecik Yaşayan Kent Müzesi Bahçesinde kutlanan “32. AHİLİK HAFTASI” etkinliklerine; Vali Bilal Şentürk, Bilecik Milletvekili Selim Yağcı, Bilecik Belediye Başkanı Semih Şahin, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Uysal Ağaoğlu, İl Emniyet Müdürü Ertuğrul Namal, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Ticaret İl Müdürü Şinasi Balta, Bilecik Esnaf Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Halit Gölcan, Siyasi Parti temsilcileri, daire müdürleri, birçok vatandaş katıldı. 

[Devamını oku...]

20
32. Ahilik haftası kutlamaları başladı.

Bilecik Valiliği Ticaret İl Müdürlüğü öncülüğünde Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşlarının temsilcilerinin katılımıyla 32. Ahilik haftası kutlamaları başladı.
Kutlama komitesinde Ticaret İl Müdürü Şinasi BALTA, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Halit GÖLCAN, Esnaf ve Sanatkarlar Meslek Kuruluşlarının başkanları yeraldı. 

[Devamını oku...]

13
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ercan DÜZGÜN ve Murat Serhat ÖZTÜRK Bilecik İl Kadın Girişimciler Kurulu  eski Başkanı Zuhal MANSFIELD' ı ziyaret etti.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Ercan DÜZGÜN ve Murat Serhat ÖZTÜRK Bilecik İl Kadın Girişimciler Kurulu eski Başkanı Zuhal MANSFIELD' ı ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

12
İnşaat Meslek Komitesi Toplantısı Osmaneli' de düzenlendi

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası İnşaat Meslek Komitesi tarafından Osmaneli ilçemizde inşaat sektörü istişare ve değerlendirme toplantısı düzenlendi.

 

[Devamını oku...]

11
BEBKA Eylül Ayı Toplantısı İznik İlçesinde Gerçekleşti

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) Eylül ayı Yönetim Kurulu toplantısı Bursa’nın İznik ilçesinde gerçekleştirildi.
BEBKA’nın Eylül ayı Yönetim Kurulu toplantısına Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz ve Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin ile BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim katıldı.
Eskişehir Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Özdemir Çakacak başkanlığındaki toplantıda gündem maddelerini ele alan BEBKA Yönetim Kurulu, 2019 yılı Mali Destek Programları kapsamında başarılı bulunan projeler, 2019 yılı Fizibilite Desteği kapsamında başarılı bulunan fizibilite teklifi, Yerleşim Merkezlerinin Kademelenmesi çalışması ile Marmara Urban Forum etkinliğine katılım sağlanması konularını değerlendirdi.

BEBKA Yönetim Kurulu üyeleri toplantı öncesinde Ayasofya Camii başta olmak üzere İznik’in tarihi ve turistik yerlerinde incelemelerde bulundular.

 

[Devamını oku...]

09
Yeni Eğitim ve Öğretim Yılı Hayırlı Olsun
 
05
KURULUŞ VE KURTULUŞUN BEŞİĞİ BİLECİK'İMİZİN DÜŞMAN İŞGALİNDEN KURTULUŞUNUN 97.YILI KUTLU OLSUN

Bilecik’imizin düşman işgalinden kurtuluşunun 97’nci yıldönümünü kutlarken, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu vatan için canını vermiş tüm şehitlerimiz ile gazilerimizi rahmetle minnetle anıyoruz. Ruhları şad mekanları cennet olsun.

 

[Devamını oku...]

04
BİLECİK İNŞAAT MESLEK KOMİTESİ İSTİŞARE TOPLANTILARINI SÜRDÜRÜYOR

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası İnşaat Meslek Komitesi tarafından inşaat sektörü istişare ve değerlendirme toplantısı düzenlendi. Bilecik TSO Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya İnşaat Meslek Komitesi üyeleri ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Bilecik TSO üyeleri katıldı.

 

[Devamını oku...]

04
BİLECİK İL GENEL MECLİSİ ÜYELERİNDEN BİLECİK TSO ZİYARETİ

Bilecik İl Özel İdaresi; İnhisar İlçesi İl Genel Meclisi Üyesi Nihal ASLAN, Merkez İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet YILMAZ,Merkez İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Janrat KARAAHMET, Osmaneli İlçesi İl Genel Meclisi Üyesi Alper KARADAĞ, Yenipazar İlçesi İl Genel Meclisi Üyesi Osman VAROLU, Pazaryeri İlçesi İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet PULAT ve Bilecik Şehit Aileleri ve Gaziler Derneği Başkanı Hayati DURAK odamızı ziyaret etti.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 71İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.