19
Hayatı Değerlerle Yönetmek” Konulu Eğitim Seminer

Odamızda, ATA EĞİTİM VE KOÇLUK firması tarafından “Hayatı Değerlerle Yönetmek”
konulu eğitim semineri düzenlendi. Seminere Odamız üyeleri katıldı. 

[Devamını oku...]

18
BİLECİK CUMHURİYET BAŞSAVCISI ERCAN CEYLAN'DAN ODAMIZA ZİYARET

Bilecik Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Ercan CEYLAN , Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Şükrü KESKİN’e ziyarette bulunmuşlardır. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.

 

[Devamını oku...]

18
TR-41 (BİLECİK-BURSA-ESKİŞEHİR) BÖLGESİNDE İL DÜZEYİNDE ÇALIŞMAYAN EĞİTİM VE ÖĞRENİMDE OLMAYAN GENÇLİK (NEET) ÇALIŞTAYI ODAMIZDA GERÇEKLEŞTİ

BEBKA tarafından organize edilen, ''TR41 (Bilecik, Bursa, Eskişehir) Bölgesinde İl Düzeyinde Çalışmayan, Eğitim ve Öğrenimde Olmayan Gençlik (NEET) Araştırması Çalıştayı'' Odamızda gerçekleştirildi.

 

[Devamını oku...]

18
15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜMÜZÜN 3. YIL DÖNÜMÜNDE ŞEHİTLİĞİMİZİ ZİYARET ETTİK

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN, beraberinde Başkan Yardımcımız Ercan DÜZGÜN 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzün 3. Yıldönümü kapsamında Valimiz Bilal ŞENTÜRK ve İl Protokolünün katılımıyla Şehitlikte düzenlenen programa katıldılar.

 

[Devamını oku...]

14
15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Unutturmayacağız

Türkiye, 15 Temmuz 2016 gecesi demokrasisine ve hukuk devleti yapısına kasteden hain ve alçakça bir saldırıyı geri püskürterek şunu açıkça göstermiştir: Gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan bir idareyi asla meşru kabul etmeyiz. Demokrasi ve milletin iradesi dışında bir seçeneğe de boyun eğmeyiz.
15 Temmuz hem Türkiye siyaseti, hem de Türkiye ekonomisi için tarihi bir stres testi oldu. Milletin dirayetiyle bu test başarıyla geçildi. Demokrasimiz ve kurumlarımız kaba kuvvete teslim olmayacak kadar olgunlaştıklarını kanıtladı. Devlet içinde illegal örgütlenen FETÖ çetesi ortaya çıkarıldı. Darbe heveslilerine karşı ortaya konan milli direniş sayesinde gelecekte benzer kalkışma girişimi içinde olabileceklerin önüne set çekildi. 

[Devamını oku...]

12
İnşaat Sektörü İstişare Toplantısı

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası İnşaat Meslek Komitesi öncülüğünde “ İnşaat Sektörü İstişare Toplantısı” düzenlendi. Bilecik TSO Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya Bilecik TSO İnşaat Komitesi Üyeleri, Mimarlar Odası Yöneticileri, İnşaat Mühendisleri Odası Yöneticileri, Makine Mühendisleri Odası Temsilcisi, Harita Mühendisleri Odası Temsilcisi, Bilecik Müteahhitler Derneği Yöneticileri, inşaat sektöründe faaliyet gösteren Bilecik TSO üyeleri ve Yapı Denetim firmalarının yetkilileri katıldı. Toplantıda, sektör sorunlarının ve beklentilerinin tespiti ve ilgili mercilere iletilmesi amacı ile toplantıya katılan paydaş kurumlardan birer üyenin katılımı ile bir komisyon kurulmasına ve komisyonun sık aralıklarla toplanarak sektör ile ilgili raporlar hazırlanmasına, ortaya çıkacak raporların ilgili kurum ve kuruluşlara sunulmasına karar verildi. 

[Devamını oku...]

10
DESTAN YÜREKLE YAZILIR
Demokrasimize, vatanımıza sahip çıkan yüce milletimize teşekkür ederiz. Şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnetle anıyoruz.
08
TOBB İKİZ KULELERDE OSBÜK 17. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI

Türkiye'deki tüm organize sanayi bölgelerinin çatı kuruluşu olan Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşunun (OSBÜK) 17. Olağan Genel Kurulu Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda yapıldı.

 

[Devamını oku...]

08
TOOB. SİGORTA VE EMEKLİ SANDIĞI GENEL KURULUNA KATILDIK

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ercan DÜZGÜN; TOBB Personeli Sigorta ve Emekli Sandığı Vakfı’nın 55. Dönem genel kuruluna odamızı temsilen katıldı.

 

[Devamını oku...]

05
BİLECİK TSO İNŞAAT MESLEK KOMİTESİ İSTİŞARE TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası 4 no’lu İnşaat Meslek Komitesi tarafından Kamu Kurumu yetkilileri, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarının ilgili temsilcilerinin katılımıyla “İNŞAAT SEKTÖRÜ İSTİŞARE TOPLANTISI” düzenlendi.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 67İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.