29
Küplü Köyü Kadın Emeği Derneği Odamızı ziyaret etti
Küplü Köyü Kadın Emeği Derneği Başkanı Hülya DİNÇSOY, Başkan Yardımcısı Hülya ALİŞAN, Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN’ i ziyaret etti.
Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN, “Emekçi Girişimci kadınlarımızın birlik ve beraberlik içinde olmaları bizleri memnun etmektedir. Dernek yöneticilerimize çalışmalarından dolayı teşekkür ederek başarılar dilerim.”dedi

[Devamını oku...]

29
S.S. Bilecik Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Üyeleri, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şükrü KESKİN'i ziyaret ettiler.
S.S. Bilecik Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Üyeleri, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Şükrü KESKİN'i ziyaret ettiler.
Bilecik Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Nesrin ERDİNÇ beraberinde Kurul üyeleri; Kadriye OLGUN ve Yasemin AYDIN , üretmiş oldukları el dokuması ürünlerin tanıtımını gerçekleştirdikten sonra yapmayı düşündükleri Kadın kooperatifleşme çalışmaları ve projeleri hakkında Bilecik TSO Başkanı Şükrü KESKİN ve Yönetim Kurulu Üyelerine bilgi verdiler.

[Devamını oku...]

28
AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan YILDIRIM Odamızı ziyaret etti.
AK Parti Bilecik İl Başkanı Serkan YILDIRIM, beraberinde Yönetim Kurulu Üyeleri, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Osman YILMAZ’ ın katılımlarıyla Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN’ e heyet olarak ziyarette bulundular.
Güncel konular üzerine istişare ve fikir alışverişinin yapıldığı ziyarette, Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, yürütülen proje ve çalışmalarından bahsetti.
Ziyarette Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz İsmet KIZILDAĞ yer aldı.
Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Bilecik AK Parti İl Başkanı Serkan YILDIRIM’ a , İl Özel İdaresi Başkanı Osman YILMAZ ve AK Parti Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür etti.

[Devamını oku...]

28
BEBKA Nisan ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Düzenlendi
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) “ Nisan ayı Yönetim Kurulu Toplantısı” Bilecik Valisi Bilal ŞENTÜRK' ün başkanlığında düzenlendi.
Video Konferans yöntemiyle gerçekleşen toplantıya, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN katılım sağladı.

[Devamını oku...]

22
BİLECİK TSO İLE ESKİŞEHİR SANAYİ ODASI ARASINDA STRATEJİK İŞBİRLİĞİNİ GELİŞTİRMEK AMACIYLA PROTOKOL İMZALANDI.
Eskişehir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin KESİKBAŞ, ESO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fatih DÜŞ ve ESO Genel Sekreteri Volkan GÜNAYDIN Odamızı ziyaret ettiler.
ESO Heyeti , Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları, Ercan DÜZGÜN, Murat Serhat ÖZTÜRK, Yönetim Kurulu Üyesi Ersel EMİROĞLU ve Bilecik TSO Genel Sekreteri Doğan Gürkan AKYOL tarafından karşılandı.

[Devamını oku...]

22
Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi  9.Sınıf Genç-Bizz Proje Grubu öğrencileri ziyaretimize geldi
Bilecik Refik Arslan Öztürk Fen Lisesi Müdürü Fadıl AĞDAĞ beraberinde 9.Sınıf Genç-Bizz Proje Grubu öğrencileri ile birlikte Yönetim kurulu Başkanımız Şükrü KESKİN’i ziyaret ettiler.
Bilecik TSO Meclis Toplantı Salonunda; Genç-Bizz Proje grubu öğrencileri kendileri tarafından tasarlanan ‘MANGAL’ projeleri’nin tanıtımı hakkında sunum gerçekleştirdi.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN, “Oda olarak bu tür çalışmalara imza atan değerli öğrencilerimizin yanında olduklarını dile getirerek, Gençlerimizin günlük hayatımıza dair projeleri bizleri umutlandırıyor ve gururlandırıyor” diye konuştu.

[Devamını oku...]

20
TARIM RÖMORKLARI İMALATI/İTHALATI
Sayın Üyemiz; TOBB' dan Odamıza gelen yazıda; Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’nın tarım römorku imalatı / ithalatı alanında faaliyet gösteren üyelerin yıl içerisinde Bakanlıkça gerçekleştirilmesi planlanan Piyasa Gözetimi Ve Denetimi (PGD) faaliyetleri kapsamında yükümlülükleri hakkındaki yazının ekte yer almaktadır.

İlgili Üyelerimize saygı ile sunarız.

[Devamını oku...]

20
KUYUM TİCARETİ HAKKINDA YÖNETMELİK
Sayın Üyemiz; TOBB' dan Odamıza gelen yazıda; 14.04.2021 tarihli ve 31454 sayılı Resmi Gazete’de “KUYUM TİCARETİ HAKKINDA YÖNETMELİK” yayımlanmış yönetmelik veya tüzel kişi tacirler ile esnaf ve sanatkârların kuyum ticareti faaliyetlerini, yetki belgesinin verilmesi, yenilenmesi ve iptaline ilişkin usul ve esaslar ile kuyum ticaretine ilişkin ilke, kural ve yükümlülükleri, Bakanlık, yetkili idare ve ilgili diğer kurum ve kuruluşların kuyum ticaretine ilişkin görev, yetki ve sorumluluklarını kapsamaktadır. Bu Yönetmeliğin yürürlüğe girdiği tarih itibarıyla faaliyette olan kuyum işletmelerinin 31/12/2021 tarihine kadar durumlarını bu Yönetmeliğe uygun hale getirerek Kuyum Ticareti Bilgi Sistemi üzerinden başvuruda bulunarak yetki belgesi almaları gerekmektedir.
İlgili Üyelerimize saygı ile duyurulur.

[Devamını oku...]

16
Adalet ve Kalkınma Partisi Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen HAŞİT ve yönetimi tarafından odamıza ziyaret gerçekleştirildi.
Adalet ve Kalkınma Partisi Bilecik İl Kadın Kolları Başkanı Mutlu Selen HAŞİT ve yönetimi tarafından odamıza ziyaret gerçekleştirildi.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, Ziyaret dolayısıyla duyduğu memnuniyeti dile getirerek , Sayın HAŞİT ve Yönetim Kuruluna teşekkürlerini iletti.

[Devamını oku...]

16
Bilecik SGK İl Müdürü Adem BEDİR Odamızı ziyaret etti
Bilecik Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Adem BEDİR, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN’e veda ziyaretinde bulundu.
Bilecik TSO Başkanlık makamında geçen ziyarette , duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü KESKİN, Bilecik Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Adem BEDİR’e yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulunarak başarılar diledi.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 103İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.