08
Bilecik Şoförler Odası işbirliğinde, ilimizde faaliyet gösteren servis aracı işletmecilerinin talep ve beklentilerinin görüşüldüğü istişare toplantısı düzenlendi.

Odamız, Bilecik Belediye Başkanlığı ve Bilecik Şoförler Odası işbirliğinde, ilimizde faaliyet gösteren servis aracı işletmecilerinin talep ve beklentilerinin görüşüldüğü istişare toplantısı düzenlendi.
Toplantıya, Bilecik Belediye Başkanı Sn. Semih Şahin, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Şükrü Keskin, Bilecik Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Sn. Selman Aydeniz, Bilecik Belediye Başkan Yard. Sn. Ahmet Gürses, Bilecik TSO Genel Sekteri Sn. Özgür Erdem ve “S PLAKALI” servis araçlarının sahipleri katıldı.

 

[Devamını oku...]

08
BEBKA Temmuz Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Eskişehir’de gerçekleştirildi.

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı'nın (BEBKA) Temmuz Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Eskişehir’de gerçekleştirildi.
Toplantıya Eskişehir Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Erol Ayyıldız, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bilecik Valisi Bilal Şentürk, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Osman Yılmaz, Eskişehir Ticaret Odası Başkanı Metin Güler, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü Keskin ve BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim katıldı.
Eskişehir Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Erol Ayyıldız başkanlığındaki toplantıda, 2021 Mali Yılı Ajans Bütçesi çalışmalarına başlanması için karar alınması, Yazılım Geliştirme ve Kodlama Atölyeleri ve COVID19 Salgınının Ekonomik ve Sosyal Etkileri Analiz Çalışması konuları değerlendirildi.

 

[Devamını oku...]

01
Şeyh Edebali Türbesi Asansör Projesi imalatı hızla devam ediyor

Odamız girişimleri sonucu, TOBB tarafından finanse edilerek yapımına başlanan Şeyh Edebali Türbesi Asansör Projesi imalatı hızla devam ediyor.
Odamız Yönetim Kurulu Üyesi Harun ÖZTÜRK, Turizm Komisyonu Başkanı Yüksel GÖKÇEDAĞ ve Bilecik TSO İnşaat Komitesi adına Meclis Üyesi Ercan ÖZTÜRK , devam etmekte olan asansör inşaatını yerinde incelediler. Devam eden inşaat hakkında yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldılar.

 

[Devamını oku...]

26
Erzurum TSO Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik Odamızı ziyaret etti.

Erzurum Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Lütfü Yücelik, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin’e ziyarette bulundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin, nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür etti.
Ziyarette Bilecik TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları, Ercan Düzgün, Murat Serhat Öztürk, Meclis Üyesi Berat Subaşı, Genel Sekreter Özgür Erdem yer aldı.

 

[Devamını oku...]

17
Etkili Sunum Teknikleri Yarışması

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) tarafından düzenlenen Girişimci Adımlar Yetkin Eller – GAYE” programı kapsamında “Etkili Sunum Teknikleri” yarışmasında Bilecik ilinde dereceye girenler, Bilecik Valisi Bilal Şentürk’ün teşrifleriyle gerçekleşen jüri değerlendirmesi belli oldu.

Meslek lisesi öğrencilerine yönelik düzenlenen “Etkili Sunum Teknikleri” yarışması finali jüri üyeliklerini Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü Beydemir, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Keskin, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim, Bozüyük Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Levent, Bilecik İk11 Platformu Başkanı Halil Altınay yaptı.

Meslek Liseli öğrenciler, aldıkları eğitimler sonrası geliştirdikleri fikirleri sunum haline getirip jüri heyetine sundular. Programın sonunda başarılı öğrenciler ödüller kazandı.

 

[Devamını oku...]

09
Rektör BEYDEMİR Odamızı ziyaret etti
Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şükrü BEYDEMİR beraberinde , Yabancı Diller Y.O Müdürü Prof. Dr. Murat YURDAKUL ve Rektör Danışman...

[Devamını oku...]

09
BEBKA Haziran Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı

Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı’nın (BEBKA) Haziran Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Bursa'da gerçekleştirildi.

Bursa’da düzenlenen BEBKA Haziran Ayı Yönetim Kurulu Toplantısına, Eskişehir Valisi Özdemir ÇAKACAK, Bursa Valisi Yakup CANBOLAT, Bilecik Valisi Bilal ŞENTÜRK, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur AKTAŞ, Bilecik İl Genel Meclisi Başkanı Osman YILMAZ, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı İbrahim BURKAY, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şükrü KESKİN ile BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim katıldı.

Eskişehir Valisi ve BEBKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Özdemir Çakacak başkanlığındaki toplantıda COVİD-19 pandemi sürecinde BEBKA tarafından gerçekleştirilen çalışmalar ve projeler ile fizibilite teklifleri değerlendirildi.

 

[Devamını oku...]

29
BİLECİK TSO MAYIS AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası, Mayıs ayı Olağan Meclis Toplantısı, COVİD-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe kuralı dikkate alınarak Bilecik TSO Konferans Salonunda gerçekleşti.

 

[Devamını oku...]

24
Ramazan Bayramımız Kutlu Olsun
 
20
Eskişehir DSİ 3. Bölge Müdürü Kağan ŞAN' ı makamında ziyaret ettik

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Ercan DÜZGÜN, Turizm Komisyonu Başkanı Yüksel GÖKÇEDAĞ Eskişehir DSİ 3. Bölge Müdürü Kağan ŞAN' ı makamında ziyaret etti. Bilecik' e yapılacak faaliyetleri ve yürütülmekte olan Esere Göleti çalışmaları hakkında bilgi alıp istişarelerde bulundular.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 92İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.