03
İş yerinizde afet ve acil durumlarda iş sürekliliği planınız var
İş yerinizde afet ve acil durumlarda iş sürekliliği planınız var mı? #2021AfetEğitimYılı http://hazirol.gov.tr @AFADBaskanlik @TOBBiletisim

[Devamını oku...]

03
Yapay Zekaya Giriş Eğitimi
Sayın Üyemiz; TOBB, TOBB ETÜ ve Global Al Hub iş birliğinde gerçekleştirilen Yapay Zeka Eğitim ve Farkındalık Projesi kapsamında 3 Mayıs 2021 Pazartesi günü (bugün) 17:00 -19:00 saatleri arasında "Yapay Zekaya Giriş Eğitimi" gerçekleştirilecektir.
Söz konusu eğitimde yapay zekanın ilham verici dünyası tanıtılarak en güncel ve önemli konular hakkında bilgiler paylaşılacaktır. Eğitimimiz ücretsiz olup sonrasında katılımcılara sertifika verilecektir.
İlgilenenlere saygı ile duyurulur.

[Devamını oku...]

28
Benimde Bir Fikrim / Projem Var
T.C. Bilecik Valiliği Ticaret İl Müdürlüğünden Odamıza gelen yazıda; Köklü bir tarihe ve kültüre sahip olan ilimizde vatandaşlarımızın yaşadıkları yere veya çevreye katkı sağlamak ve bu çevreyi geliştirmeleri için destek sağlamak ve yönlendirmek amacı İle
"Benim de Bir Fikrim/Projem Var" projesi oluşturulmuştur.
İlgi yazılar ekte olup söz konusu proje formunun fikir veya projesi olabilecek üyelerimizin bilgisine saygı ile duyurulur.

[Devamını oku...]

27
KOBİGEL BİLGİLENDİRME SEMİNERİ
Sayın Üyemiz; TOBB' dan Odamıza gelen yazıda; KOSGEB'in “KOBİ Gelişim Destek Programı (KOBİGEL)” hakkında 30 Nisan 2021 Cuma günü saat 14:00’te internet üzerinden bir seminer gerçekleştirilecektir. Seminere ilişkin davet ekte sunulmaktadır.
 
KOSGEB ve TOBB işbirliğinde gerçekleştirilecek olan seminerde işletme başına 300.000 TL’ye kadar geri ödemesiz, 700.000 TL’ye kadar geri ödemeli olmak üzere toplam 1.000.000 TL’ye kadar destek verilebilen “KOBİ Gelişim Destek Programı (KOBİGEL)” anlatılacak olup, seminer sonunda KOBİ’lerin konu hakkındaki sorularının cevaplandırılacağı hususunu,
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,

[Devamını oku...]

27
Sayın Üyemiz; TOBB' dan Odamıza gelen yazıda; Ufuk Avrupa Programının kültür, yaratıcılık ve kapsayıcı toplumlar alanındaki 2021-2027 dönemindeki ilk proje teklif çağrılarının önümüzdeki haftalarda açılması beklendiği bildirilmiştir.
Söz konusu çağrılar kapsamında, temel araştırma projelerinden pazara açılma ve ticarileşmeye kadar, tüm aşamalardaki teknoloji geliştirme faaliyetleri destekleneceği, bu kapsamda araştırmacılar, akademisyenler, sivil toplum kuruluşları, erken aşama teknoloji tabanlı girişimler, kamu kurumları, KOBİ'ler ve firmalar program çağrılarına başvuru yapabileceği ifade edilmiştir.
Bu çerçevede, 26 Nisan 2021 tarihinde saat 14.30'da Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, TÜBİTAK Başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal ve Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Dr. Serdar Çam'ın açılış konuşmacısı olarak yer alacağı ve kültür, yaratıcılık ve kapsayıcı toplumlar alanındaki desteklerin tanıtılacağı çevrimiçi bir etkinlik gerçekleştirileceği iletilmiştir.
Ufuk Avrupa Programına ilişkin genel ve alan özelinde sunumlar gerçekleştirileceği söz konusu etkinlik hakkında detaylı bilgi ve kayıt formu  https://www.ab.gov.tr/52518.html adresinde yer almaktadır.
Bilgilerinize sunarız,
Saygılarımızla,

[Devamını oku...]

27
Slovak Matchmaking Fair 2021
Sayın Üyemiz; TOBB' dan Odamıza gelen yazıda; Slovakya Ankara Büyükelçiliği'nin ilgide kayıtlı yazısı ile, Slovakya Ekonomi Bakanlığı'nın himayelerinde, 25-26 Mayıs 2021 tarihlerinde ZOOM'da "Slovak Eşleştirme Fuarı (Slovak Matchmaking Fair 2021)"nın gerçekleştirileceği bildirilmektedir.
Bahsi geçen fuarın, Slovak ve yabancı katılımcıların bir araya gelerek ikili görüşmeler gerçekleştirmesi, potansiyel iş ortaklıkları ve yeni temaslar kurma noktasında etkili bir araç olması sebebiyle Slovakya'nın önemli bir etkinliği olarak görüldüğü belirtilmektedir.
İş insanlarının, potansiyel ortaklarıyla, hükümet temsilcileri ve Slovak Ticaret ve Yatırım Ajansı yetkilileriyle görüşme fırsatı yakalayabileceği söz konusu etkinliğin detaylı bilgileri ekte sunulmaktadır. 

İlgili Üyelerimize saygı ile sunulur.

[Devamını oku...]

27
TOBB UYUM - OSBÜK İŞ BİRLİĞİ PROTOKOL TÖRENİ
Sayın Üyemiz; TOBB' dan Odamıza gelen yazıda; Organize Sanayi Bölgeleri Üst Kuruluşu ve TOBB UYUM Arabuluculuk Uyuşmazlık ve Çözüm Merkezi arasında 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 11:00’de iş birliği protokolü imzalanacaktır. İnternet üzerinden katılımın mümkün olduğu protokol imza törenine ilişkin davet ekte sunulmaktadır.
 
Törende öncelikle TOBB UYUM’un kuruluş amacı, TOBB UYUM’un hizmetleri ve OSBÜK - TOBB UYUM iş birliği hakkında sunum yapılacak ardından karar alma süreçlerinde üst kuruluşların rolünün değerlendirileceği hususunu,
 
Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,

[Devamını oku...]

27
SIAL MIDDLE EAST FUARI
Sayın Üyemiz; TOBB' dan Odamıza gelen yazıda; gıda ve içecek ürünleri ve gıda ekipmanları sektöründeki tüm firmalarımızın katılım sağlayabileceği SIAL Middle East 2021 Fuarı'nın 7-9 Eylül 2021 tarihleri arasında Abu Dabi Emirliği’nde düzenleneceği bildirilmiştir.
Fuar'ın m2 katılım bedelinin 5985 TL olduğu, ilgili bedele tüm ana hizmetlerin dahil olduğu ve bu bedelin %47'sinin destek kapsamında olduğu ifade edilmiştir.
Konuya ilişkin ayrıntılı bilgi için İstanbul Ticaret Odası ile iletişime geçilmesi mümkün olup, fuara ilişkin duyuru ve katılım sözleşmesi yazımız ekinde sunulmaktadır.
İlgili Üyelerimize saygı ile sunarız.

[Devamını oku...]

27
ŞİRKETLER İÇİN SİBER GÜVENLİK EĞİTİMİ
27
GAMBİYA FERİBOT HİZMETLERİ İHALESİ
Sayın Üyemiz; TOBB' dan Odamıza gelen yazıda; Gambiya Nehri kıyısında yer alan BanjulBarra ile Janjanbureh-Bansang şehirleri arasında ulaşım sağlayacak üç adet feribot teminine ilişkin olarak Gambiya Feribot Hizmetleri Şirketleri tarafından ilan verildiği belirtilmiş olup, anılan ilanın Banjul Büyükelçiliğimizden alınan bir örneği yazımız ekinde yer almaktadır.
Projeye ilgi duyan firmaların tekliflerini 30 Nisan 2021 saat 12.00'a kadar aşağıda yer alan adrese kapalı zarf içerisinde bildirmeleri hususunu,
Bilgilerinize sunarız,
Saygılarımızla,

 
Adres: Gambia Ferry Service Company Ltd.
Liberation Avenue
Banjul / The Gambia
E-posta: info@ferries.gm

[Devamını oku...]

27
LİBYA YATIRIM TEŞVİK VE ÖZELLEŞTİRME İŞLERİ GENEL OTORİTESİ İLE MİSURATA SERBEST BÖLGESİ İRTİBAT BİL
Sayın Üyemiz; TOOB' dan ODamıza gelen yazıda; 2010 (9) sayılı Yatırım Kanunu şemsiyesi altında faaliyet gösteren Yatırım Teşvik ve Özelleştirme işleri Genel Otoritesi ile promotion@investinlibya.ly e-posta adresi üzerinden iletişime geçilebileceği bildirilmiştir.
Misurata'daki Serbest Bölge ile ise; www.mfzly.com websitesi, mfz@mfzly.com e-posta adresi ve 0021821512742734-844 / 0021821512742731-33 / 0021821512742860-62 telefon numaraları üzerinden iletişime geçilebileceği belirtilmiştir.
Bilgilerinize sunarız,
Saygılarımızla,

[Devamını oku...]

27
81 İLDE TAM KAPANMA TEDBİRLERİ GENELGESİ
27
Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı Bilgilendirme Webinarı
Sayın Üyemiz; KOSGEB, TOBB ve OSBÜK iş birliğinde 28 Nisan 2021 Çarşamba saat 14:00'te gerçekleştirilecek olan "Ar-Ge, Ür-Ge ve İnovasyon Destek Programı Bilgilendirme Webinarı"na katılımınızı bekliyoruz. Detaylı bilgi ve katılım: http://webinar.tobb.org.tr
Saygılarımızla.

[Devamını oku...]

26
TİCARET MÜŞAVİRLERİMİZLE SEKTÖREL SOHBETLER HIRVATİSTAN VE KOSOVA
Sayın Üyemiz; TOBB' dan Odamıza gelen yazıda; 27 Nisan 2021 Salı günü 14.00-15.30 saatleri arasında Hırvatistan'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz; 29 Nisan 2021 Perşembe günü 14.00-15.30 saatleri arasında Kosova'da görev yapmakta olan Ticaret Müşavirimiz ile bu ülkelerde iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılarak tecrübelerini paylaşacağı e-sohbet toplantıları gerçekleştirileceği bildirilmektedir. Toplantıların programları ve katılım linkleri ekte sunulmaktadır.

İlgili üyelerimize saygı ile duyurulur.

[Devamını oku...]

26
Online Export Akademi
Sayın Üyemiz; T.C. Bilecik Valiliği Ticaret İl Müdürlüğünden Odamıza intikal eden Online Export Akademi konulu yazı aşağıdaki gibidir.
Bakanlığımız İhracat Genel Müdürlüğünden alınan yazısı ile ihracat potansiyeli taşıyan kadın ve genç girişimcilerin bilgi, deneyim ve network ihtiyaçlarının giderilmesine destek olmak amacıyla UPS Hızlı Kargo Taşımacılığı A.Ş. (UPS) ile işbirliği içinde "Export Akademi-Kadın ve Genç Girişimci İhracatçı Yetiştirme Programı" oluşturulduğu, 29 Nisan 2021 tarihinde saat 09:30' da Türkiye çapında tüm KOBİ'lerimize yönelik olarak gerçekleştirilecek olan Export Akademi programına http://ups.zozm.us/webinar/register/WN_rltlgrOiRNS2HHHQFfWlew linki aracılığıyla kayıt yapılacağı ve gerekli bilgilerin kayıt aşamasında katılımcılara iletileceği bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 73İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.