TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri

  • 11.10.2023
  • BilecikTSO

       SAYIN: TOBB BİLECİK İL KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYESİ

 

       Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) ilgi yazıları çerçevesinde; "TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Seçimleri 19 Ekim 2023 Perşembe günü 10:00-17:00 saatleri arasında Odamız Hizmet Binasın da gerçekleştirilecektir.

Seçimde, sadece seçmen listesinde ismi bulunan kişi kimliği ile oy kullanabilecek olup vekaleten oy kullanılamayacaktır.

 

*   İcra Komitesi Üyeliği Adaylık başvurularınızın, 11 Ekim 2023 Çarşamba gününden itibaren; bir adet vesikalık fotoğraf, dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile birlikte en geç 17 Ekim 2023 Salı günü saat: 17:00'a kadar Odamız Evrak Kayıt Servisi'ne iletilmesi gerekmektedir.

 

*   Seçmen Listeleri, Odamız Hizmet Binası ilan yerlerinde ve ekte tarafınıza sunulmuştur.

 

*   TOBB Bilecik İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Adayları'na ilişkin liste; 18 Ekim 2023 Çarşamba gününden itibaren Odamız Hizmet Binasında ve internet sitemizde (www.bileciktso.org.tr) yayımlanarak duyurulacaktır.

 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla.

Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç