11

 

DUYURU

TOBB Bilecik Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi seçimleri 27 Şubat 2019 Çarşamba Günü 10:00-16:00 saatleri arasında Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Hizmet Binasında gerçekleştirilecektir. TOBB Bilecik Genç Girişimciler Kurulu  İcra Komitesine, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu üyeleri arasından 9 asil 9 yedek üye seçilecektir. Seçimlerde oy kullanacak Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu üyelerinden oluşan seçmen listesi aşağıda yer almaktadır.

NOT: Seçmen Listesi TOBB Girişimcilik Bilgi Sistemine Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından bilgileri eksiksiz olarak girilmiş üyeler esas alınarak hazırlanmıştır.

 

TOBB İL GENÇ GİRİŞİMCİLER KURULU İCRA KOMİTESİ SEÇMEN LİSTESİ

SIRA NO

ADI SOYADI

ODA BORSA ADI

1

ERTAN ONUR

BİLECİK TSO

2

BERAT SUBAŞI

BİLECİK TSO

3

SABRİ ÇOBANOĞLU

BİLECİK TSO

4

BETÜL KAYA

BİLECİK TSO

5

TUĞÇE KILIÇ

BİLECİK TSO

6

BURCU BOZAN

BİLECİK TSO

7

SİBEL MANAVOĞLU

BİLECİK TSO

8

BÜŞRA ASLAN

BİLECİK TSO

9

GÜLŞAH ONUR

BİLECİK TSO

10

TOLGA TORUN

BİLECİK TSO

11

ALPER MANAVOĞLU

BİLECİK TSO

12

EMRAH OKAT

BİLECİK TSO

13

YİĞİT SUBAŞI

BİLECİK TSO

14

OSMAN VARLİ

BİLECİK TSO

15

BURAK KARAÇAYIR

BİLECİK TSO

16

HALİL İBRAHİM ŞİŞMAN

BİLECİK TSO

17

FATİH KIZILDAĞ

BİLECİK TSO

18

ZEKERİYA DÜZGÜN

BİLECİK TSO

19

FAHRİ OKAY ŞAHİN

BİLECİK TSO

20

ALTAN BENAN PAMUKCU

BİLECİK TSO

21

NURULLAH KARA

BİLECİK TSO

22

EREN ÇAĞLAR

BİLECİK TSO

23

GÖKER CİHAN

BİLECİK TSO

24

ORHAN YAVUZ OSMANOĞLU

BİLECİK TSO

25

İSMAİL TOZMAN

BİLECİK TSO

26

FATİH BALABAN

BİLECİK TSO

27

CİHAN CEVHER

BİLECİK TSO

28

YALIN YALI

BİLECİK TSO

 

 

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR

SEÇMEN LİSTELERİNİN YAYIMLANMASI VE LİSTELERE İTİRAZ

1-Seçmen listelerinin yayımlandığı gün itibariyle iki işgünü içerisinde söz konusu listelere ilişkin yapılacak itirazlar, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından incelenir ve en geç iki işgünü içerisinde karara bağlanır ve bu kararlar Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası’nın ilan yerlerinde asılmak suretiyle duyurulur. Bu kararlara ilan tarihinden itibaren iki işgünü içerisinde Merkez Seçim Kurulu nezdinde itiraz edilebilir. Merkez Seçim Kurulunun vereceği karar kesindir.

İL İCRA KURULU ADAYLIK BAŞVURUSU

1-Seçmen listesinde yer alan İl Kurulu üyelerinden, İl İcra Komitesi üyesi adayı olmak isteyenler, 11 Şubat 2019 tarihinden 22 Şubat 2019 tarihi mesai bitimine kadar Bilecik Ticaret ve Sanayi Odasına, bir dilekçe ve ekinde aday olabilme şartını tevsik eden adli sicil belgesi ile başvuracaktır. Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, aday olabilme şartlarını taşıyan adaylara ilişkin gerekli bilgileri içeren liste 25 Şubat 2019 pazartesi günü mesai başlangıç saatinden itibaren Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında yer alan ilan yerlerinde asılmak ve Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası internet sitesinde yayımlanmak suretiyle seçim sonuna kadar ilan edilecektir.

OY VERME İŞLEMİ

1- Oy verme işlemleri, gizli oy ve açık tasnif esaslarına göre yapılır.

2- Oylar, oy verenin kimliğinin Oda/Borsa veya bir başka resmi kuruluşça verilen belge ile ispat edilmesinden ve listedeki isminin karşısındaki yerin imzalanmasından sonra kullanılır.

3- Oylar, herhangi bir şekilde hazırlanmış oy pusulalarının, üzerinde seçimi yapacak Oda/Borsanın mührü bulunan ve oy verme sırasında verilecek tek tip zarflara konulması suretiyle kullanılır

4- İl İcra Komitesi üyeliği seçimi için doldurulacak oy pusulalarına oy kullanan kişi tarafından asıl ve yedek üye olarak seçilmek istenen adayların isimleri ayrı ayrı belirtilir.

5-Oy Pusulasında aday adlarının yanına sıra numarası konulmaz, konulmuş ise bunlar tercih sırasını göstermez.

6-Seçimde sadece seçmen listesinde ismi bulunan kişi oy kullanabilecek olup vekaleten oy kullanılması mümkün değildir.

İL İCRA KOMİTESİ ÜYELİĞİ SEÇİM SONUÇLARINA İLİŞKİN İTİRAZLARIN İNCELENMESİ

1- İl İcra Komitesi üyeliği seçim sonuçlarına itiraz süresi, seçim sonuçlarının ilanından itibaren bir iş günüdür.  

2- İl İcra Komitesi üyeliği seçimlerinin devamı sırasında yapılan işlemler ile ilan süresi içerisinde seçim sonuçlarına yapılacak itirazlar Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu tarafından aynı gün incelenir ve karara bağlanır. Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunun itiraz üzerine vereceği kararlar, seçim yerinde asılmak suretiyle bir tam iş günü ilan edilir. Bu kararlara karşı, ilan süresi içerisinde Merkez Seçim Kuruluna itiraz edilebilir. Merkez Seçim Kurulu itirazı iki işgünü içerisinde karara bağlar. Bu karar kesindir.

3- İtiraz süresinin geçmesi ve itirazların karara bağlanmasından sonraki gün, kesin sonuçlar seçim yerinde asılmak ve Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası internet sitesinde yayımlanmak suretiyle bir tam iş günü ilan edilecektir.

Okunma Sayısı: 477

 

Kardeş Odalarımız

Copyrigt © 2015 Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası

Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.